XXIV Bal Dobroczynny

A w sobotę 18 lutego 2017 r. (dzień po ⇒seminarium naukowym) odbył się długo oczekiwany, coroczny XXIV Bal Charytatywny Lions Club Elbląg. Dochody z aukcji, która odbyła się w trakcie balu, w większości przeznaczone będą na wsparcie chorych na rzadkie choroby dzieci.
Czterogwiazdkowy standard Hotelu Elbląg zapewnił wykwintną kuchnię, a znakomitą zabawę - zespół firmy Gesek. Licytacja dzieł sztuki, obrazów i grafik elbląskich artystów zakończyła się pozyskaniem kwoty ok. 21.000 zł. Wysokość tej kwoty to zasługa  prowadzącego licytację Dyrektora Teatru Elbląskiego Mirosława Siedlera.
Mieliśmy znowu wielkie szczęście spotkać hojnych, dobrych i wrażliwych ludzi. Dziękujemy za pomoc wszystkim w organizacji konferencji i balu, dziękujemy za szczodrość i wspaniałomyślność uczestnikom  aukcji.

Janusz Gierulski
Prezydent LC Elbląg